HiKOKI DH40MEYWS
Hitachi DH40MEYWS
Na objednávku
Kód: 619
Značka: HIKOKI
Kategorie: Kladiva
Vlastnosti Hikoki DH40MEY
  • Max. vrtací průměr do betonu: 40 mm
  • Vrtací korunka: 105 mm
  • Výkon: 1150 W
  • Intenzita úderu: 11 J
  • Otáčky na prázdno: 250 – 500/min.
  • Počet úderů na prázdno: 1430 – 2850/min.
  • Celková délka: 477 mm