HiKOKI DH24PMHWSZ
 Hitachi DH24PMHWSZ
Na objednávku
Kód: 598
Značka: HIKOKI
Kategorie: Kladiva
Vlastnosti Hikoki DH24PMHWSZ
  • Max. vrtací prům. do betonu 3,4 - 24 mm
  • Max. vrtací prům. v oceli 13 mm
  • Max. vrtací prům. ve dřevě 32 mm
  • Vrtací korunka 50 mm
  • Příkon 730 W
  • Příklep 2,7 J
  • Otáčky na prázdno 0 – 1.050 /min.
  • Počet úderů 0 – 3.9500 /min.
  • Celková délka se sklíčidlem SDS - plus 382 mm